Profesyonel SEO & Reklam Takip Hizmeti

AdWords & SEO

Makinelerin kendi dilleri vardır. İnsanlar nasıl lisanlar ve şiveler üzerinden iletişim kuruyorsa, makinalar da bir takım kodlar ve protokoller üzerinden iletişim kurarlar.

Bu protokoller ANSI, IEC, IEEE, ISO, TSE ve W3C gibi cemiyetlerce belirlenmiş endüstri standartları ve erişim usüllerinden oluşmaktadırlar. Dolayısıyla günümüzde üretilen bütün yazılım ve web siteleri, her ne kadar insan odaklı ve okunabilirliği yüksek çıktılar üretse de, gerçekte kendi aralarında anlaşırken insani çevrimleri önemsemez ve binary düzende üretilmiş çıktılara göre hareket ederler.

SEO (Search Engine Optimization) diye tabir edilen, ve son yıllarda adını sıkça duymaya alışkın olduğumuz kavram, "Arama Motoru Optimizasyonu" anlamına gelmektedir. SEO yaygın kanaatin aksine bir iş disiplinidir. Özetle, siteniz tarafından üretilen içeriklerinizin makine dostu formatlara ölçeklenerek; Ürün ve hizmetlerinizin arama motorları tarafından bulunabilirliğinin arttırılması amaçlanır. SEO, daha projenin planlanması aşamasından itibaren oluşturulan kodlama ve tasarım yapısına birtakım standardizasyon getiren bir çalışma disiplinidir; Bundan başka birşey de değildir.

Ekibimiz Google firmasıyla yaptığı ortak çalışmalar neticesinde gündemi yakından takib ederek, sürekli değişen ve geliştirilme periyodu hiç bitmeyen google servislerinde derin bir bilgi ve deneyim sahibidir. Projelerinizi daha planlama aşamasından itibaren güncel ölçekleme işlemlerine uygun şekilde tasarlayarak, gelecekte yapılacak yeni güncelleştirmelere hazırlıklı modüler framework'ler haline getiririz.

Siteniz doğduğu günden itibaren SEO-Friendly tasarımı ile arama motorlarının dikkatini çekerek, google servisleri ile barışık ve tümleşik şekilde çalışarak, progressive architecture yapısıyla işinizi zirveye taşımak üzere koşmaya başlar.

Doğal olarak, mimari yatkınlıkları sebebi ile Google'ın sunmuş olduğu "Analytics" ve "AdWords" gibi servislerden de maksimum seviyede istifade edersiniz.

Google AdWords® Danışmalık ve Hesap Yönetimi Hizmeti

Ekibimiz ayrıca Google içerikleri üzerinden reklam vermenize olanak tanıyan, AdWords servisinde de derin bir bilgi ve deneyim sahibidir ve AdWords danışmanlık hizmeti vermektedir. Yine Google firmasıyla yaptığımız ortak çalışmalar neticesinde reklam içeriklerinizi profesyonel tekniklerle bütçenize göre planlayıp, yatırımınızdan maksimum verim elde etminiz için gerekli ölçeklendirme işlemlerinizi yürüterek, etkili ve istikrarlı bir hesap yönetim hizmeti sunmaktayız.

SEO Misyonumuz

  • SEO'nun standart kurallarına ilaveten, endüstri standartlarına uygun, insanlar tarafından kolay anlaşılır, makine dostu yazılımlar üretmek.
  • Üretimin ardından ünite ve süreç testlerini tamamlayarak, site erişilebilirliğini takib ederek verimlilik hedeflerini belirlemek.
  • Marka bilinirliğini arttırmak üzere, müşteri odaklı çalışarak, marka itibarı ve erişim kolaylığını arttırmaya yönelik çalışmaları düzenlemek.